Зв’язатись з фахівцями
Закрити
Зв’язатись з фахівцями
  Ми поважаємо Ваше право на захист персональних даних, тому вказана тут інформація буде використана нами виключно для розгляду та відповіді на Ваш запит. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам.
  Дякуємо!
  Ми отримали Вашого листа. Ознайомимося і відповімо як тільки дійдуть лапи!

  Пароль на вхід

  Пароль на розблокування екрана захищає від зловмисника, що має короткочасний доступ до вашого телефона. Наприклад, якщо ви залишили телефон на столі і відійшли взяти каву, зловмисник не зможе, просто взявши в руки телефон, прочитати переписку в месенджерах чи подивитись фото в галереї.

  Нові версії мобільних пристроїв Apple дозволяють налаштувати 4-значний ПІН-код, 6-значний ПІН-код чи парольну фразу довільної довжини, Touch ID або Face ID для розблокування екрана.

  Як встановити пароль на розблокування екрана?

  1. Відкрийте меню Параметри.

  2. Прогорніть вниз, знайдіть і натисніть Touch ID і код допуску.

  3. Якщо на телефоні вже встановлений пароль, iOS спершу попросить його ввести. У новому вікні натисніть Встановити код допуску (якщо раніше паролю не було) або Змінити код допуску.

  4. При зміні коду допуску можна змінити його параметри, вибравши Опції коду допуску, а саме вибрати 4-значний числовий код (легко підглянути), 6-значний числовий код або парольну фразу довільної довжини.

  5. Введіть та підтвердіть новий код допуску.

  Увага! При зміні паролів найважливіше — не забути свій новостворений пароль! Таке трапляється частіше, ніж може здаватися 🙂 Подумайте, як від цього вберегтися. Наприклад, можна записати новий пароль і зберігати в надійному місці, поки ви не переконаєтесь, що запам’ятали його.

  6. Прокрутіть нижче та знайдіть пункт меню Стерти дані — ця функція захищає смартфон від спроб підібрати пароль. Якщо 10 разів неправильно ввести пароль, всі дані надійно видаляться. Це неможливо зробити випадково, граючись мобільним пристроєм чи в кишені. Після певної кількості невдалих спроб ввести пароль мобільний пристрій заблокує можливість вводити паролі на якийсь час. З кожною помилковою спробою час блокування збільшуватиметься. Загалом, щоб ввести неправильний пароль 10 разів поспіль, потрібно близько 36 годин.

  Пароль на вхід

  Пароль на вхід захищає від зловмисника, що має короткочасний доступ до вашого комп’ютера. Наприклад, поки ви відійшли попити кави, гість у вашому офісі не зможе сісти за ваш комп’ютер, прочитати переписку в месенджері, скопіювати файли чи встановити програму.

  Як встановити пароль на вхід на macOS?

  1. Натисніть на «яблучко» в лівому верхньому куті екрана та оберіть в меню «Системні параметри» (System Preferences).

  2. У вікні, що відкрилось, оберіть іконку «Безпека та приватність» (Security and Privacy).

  3. Зайдіть на вкладку «Загальні» (General) та натисніть на «замочок» унизу, щоб внести зміни.

  4. Введіть ваш пароль. Оберіть чекбокс «Вимагати пароль» (Require password) та виставте «відразу» (immediately) або найменше комфортне для вас значення.

  Увага! При зміні паролів найважливіше – не забути свій новостворений пароль! Таке трапляється частіше, ніж може здаватися 🙂 Подумайте, як від цього вберегтися. Наприклад, можна записати новий пароль і зберігати в надійному місці, поки ви не переконаєтесь, що запам’ятали його.

  Пароль на вхід

  Пароль на вхід у ваш обліковий запис Windows захищає від зловмисника, що має короткочасний доступ до вашого комп’ютера. Наприклад, поки ви відійшли попити кави, гість у вашому офісі не зможе сісти за ваш комп’ютер, прочитати переписку в месенджері, скопіювати файли чи встановити програму.

  Як встановити пароль на вхід?

  1. Натисніть значок Windows («Початок») та виберіть значок зубчастого коліщатка («Настройки»).

  2. Виберіть «Облікові записи».

  3. Виберіть «Параметри входу», а в блоці «Пароль» — «Додати».

  4. Двічі введіть новий пароль. У полі «Підказка» за бажання можете вказати підказку, але переконайтесь, що вона не буде надто очевидною для зловмисника.

  Увага! При зміні паролів найважливіше — не забути свій новостворений пароль! Таке трапляється частіше, ніж може здаватися 🙂 Подумайте, як від цього вберегтися. Наприклад, можна записати новий пароль і зберігати в надійному місці, поки ви не переконаєтесь, що запам’ятали його.

  Щоб перевірити, чи працює пароль на вхід, можете заблокувати ваш комп’ютер, натиснувши на клавіатурі одночасно клавіші Windows + L.

  Тепер при кожному вході в систему Windows запитуватиме у вас пароль.

  Пароль на вхід

  Пароль на розблокування екрану захищає від зловмисника, що має короткочасний доступ до вашого телефона. Наприклад, якщо ви залишили телефон на столі й відійшли взяти кави, зловмисник не зможе, просто взявши в руки телефон, прочитати переписку в месенджерах чи подивитись фото в галереї.

  Android дає змогу налаштувати різні способи розблокування екрану: «Провести по екрану», «Ключ», «PIN» та «Пароль».

  «Провести по екрану» не дає жодного захисту, будь-хто зможе розблокувати ваш телефон.

  «Ключ» — це графічний малюнок, який є ненадійним способом захисту (легко підгледіти, підібрати, вгадати за слідами на екрані тощо).

  «PIN» код є менш надійним за пароль, оскільки дозволяє використовувати лише цифри, але все ж надійнішим за графічний ключ.

  «Пароль» є найбезпечнішим способом — звісно, якщо ви використовуєте надійний пароль.

  Як встановити або змінити пароль на вхід в Android?

  1. Зайдіть в «Налаштування» телефона (іконка у вигляді коліщатка, що з’являється, коли ви проводите по екрану згори донизу, або окрема іконка «Налаштування» на робочому екрані).

  2. У «Налаштуваннях» пошукайте пункт «Безпека та місцезнаходження» (може також називатись «Безпека та конфіденційність» або просто «Безпека»), а в ньому пункт «Блокування екрана«. Також у меню «Налаштування» зазвичай доступний пошук по всіх налаштуваннях телефона, спробуйте ввести туди слово «пароль».

  3. Вам буде запропоновано такі опції: «Провести по екрану», «Ключ», «PIN» та «Пароль». Обираємо пункт «Пароль», після чого слід ввести, а тоді ще раз підтвердити обраний вами пароль.

  Увага! При зміні паролів найважливіше — не забути свій новостворений пароль! Таке трапляється частіше, ніж може здаватися 🙂 Подумайте, як від цього вберегтися. Наприклад, можна записати новий пароль і зберігати в надійному місці, поки ви не переконаєтесь, що запам’ятали його.

  Після підтвердження пароля вам буде запропоновано обрати, як показуватимуться сповіщення на заблокованому екрані. Рекомендуємо обрати опцію «Ховати конфіденційний зміст» — зміст сповіщень на заблокованому екрані буде приховано.