Зв’язатись з фахівцями
Закрити
Зв’язатись з фахівцями
  Ми поважаємо Ваше право на захист персональних даних, тому вказана тут інформація буде використана нами виключно для розгляду та відповіді на Ваш запит. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам.
  Дякуємо!
  Ми отримали Вашого листа. Ознайомимося і відповімо як тільки дійдуть лапи!

  iCloud

  Слід пам’ятати: купуючи новий iPhone, iPad чи інший пристрій компанії Apple, ми зазвичай отримуємо і хмарне сховище, з яким пристрій за замовчуванням синхронізується. Тому, якщо ми хочемо бути впевнені в захищеності даних на нашому пристрої, слід також налаштувати захист iCloud.

  iCloud — це хмарне сховище на кшталт Google Drive чи Dropbox, яке дозволяє більш зручно користуватись пристроями компанії Apple. Якщо ви боїтесь разом із вашим Macbook втратити фото, відео, документи, контакти та збережені паролі, варто використовувати синхронізацію цих даних в iCloud. Якщо ж ви не хочете, щоб ваша інформація з пристрою потрапляла в хмарне сховище, синхронізацію варто відключити. Але впевнитись, що саме синхронізується, однозначно потрібно.

  Як перевірити, які саме дані з вашого пристрою синхронізуються в iCloud?

  1. Відкрийте меню Параметри.

  2. Натисніть на своєму Apple ID — тут внизу екрана ви можете побачити свої зареєстровані пристрої. Якщо там є якийсь зайвий, якнайшвидше видаліть його зі свого акаунту.

  3. Виберіть iCloud.

  4. Перевірте, чи є у вас в iCloud вільне місце та якими типами даних зайняте сховище. Нижче показані  додатки, що використовують iCloud. Перевірте, що саме синхронізується з iCloud (Фото, Повідомлення, Історія перегляду і закладки Safari, В’язка з паролями, функція Знайти iPhone чи повна Архівація в iCloud).

  Якщо ви користуєтесь безкоштовною версією iCloud (5 Гб місця), не збираєтесь докуповувати місце і весь вміст зайнятий, варто щось відключити, щоб звільнити місце. Особливу увагу зверніть на Архівацію в iCloud та резервні копії месенджерів, таких як Signal, WhatsApp тощо.

  Синхронізація в iCloud

  Слід пам’ятати: купуючи новий Мac, iPhone, iPad чи інший пристрій компанії Apple, ми зазвичай отримуємо і хмарне сховище, з яким пристрій за замовчуванням синхронізується. Тому, якщо ми хочемо бути впевнені в захищеності даних на нашому пристрої, слід також налаштувати захист iCloud.

  iCloud — це хмарне сховище на кшталт Google Drive чи Dropbox, яке дозволяє більш зручно користуватись пристроями компанії Apple.

  Якщо ви боїтесь разом із вашим Macbook втратити свої фото, відео, документи, контакти та збережені паролі, варто використовувати синхронізацію цих даних в iCloud. Якщо ж ви не хочете, щоб ваша інформація з пристрою потрапляла в хмарне сховище, синхронізацію варто відключити. Але впевнитись, що саме синхронізується, однозначно потрібно.

  Як перевірити, які саме дані з вашого Macbook синхронізуються в iCloud?

  1. Натисніть на «яблучко» в лівому верхньому куті екрана та оберіть у меню «Системні параметри» (System Preferences).

  2. У вікні, що відкрилось, оберіть іконку iCloud.

  3. Перевірте за показником внизу панелі, чи є у вас в iCloud вільне місце та якими типами даних зайняте сховище.

  4. Перевірте, які саме програми та файли синхронізуються з iCloud (Фото, Історія перегляду і закладки Safari, В’язка з паролями, програма Find My Mac), та вимкніть ті, які ви не хочете синхронізувати з iCloud.

  Якщо ви користуєтесь безкоштовною версією iCloud (5 Гб місця), не збираєтесь докуповувати місце і весь вміст зайнятий, варто щось відключити, щоб звільнити місце в iCloud.