Зв’язатись з фахівцями
Закрити
Зв’язатись з фахівцями
  Ми поважаємо Ваше право на захист персональних даних, тому вказана тут інформація буде використана нами виключно для розгляду та відповіді на Ваш запит. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам.
  Дякуємо!
  Ми отримали Вашого листа. Ознайомимося і відповімо як тільки дійдуть лапи!

  Антивірус

  Від зараження шкідливими програмами (які часто для простоти називають вірусами) захищають передусім оновлення операційної системи та всіх програм. Однак, попри те, що macOS є більш захищеною від вірусів, зловмисне програмне забезпечення на сьогодні існує і для цієї платформи, тож рекомендується мати антивірусну програму.

  Цілком вистачить можливостей безкоштовних антивірусів, як-от Avast, AVG або Avira.

  Увага! Завантажуйте та встановлюйте антивіруси, як і інші програми, лише з офіційних сайтів розробників.

  Антивірус

  Від зараження шкідливими програмами (які часто для простоти називають вірусами) захищають передусім оновлення операційної системи та всіх програм, а також робота з облікового запису без прав адміністратора. Антивірусне програмне забезпечення за важливістю йде після згаданих двох пунктів.

  Разом з тим антивірус обов’язково повинен бути на комп’ютері із операційною системою Windows, оскільки він захищає від другої хвилі масового поширення вірусів. Сучасні антивіруси майже не впливають на швидкість роботи комп’ютера, але час від часу необхідно запускати повне сканування.

  У Windows 10 є вбудований антивірус, який автоматично оновлюється та працює одразу після встановлення операційної системи. Якщо у вас інша версія Windows, то встановіть будь-який із безкоштовних антивірусів (Avast, Avira, AVG, BitDefender тощо).

  Увага! Завантажуйте та встановлюйте антивірусне ПЗ лише з офіційних сторінок розробників. Не встановлюйте антивірус, завантажений з неофіційних ресурсів, оскільки існує ризик, що ви встановите вірус на комп’ютер.

  Як запустити повну перевірку комп’ютера вбудованим у Windows 10 антивірусом?

  1. У нижньому треї біля годинника клікніть на значок Безпека Windows (виглядає як щит), а у вікні, що відкрилося, виберіть «Захист від вірусів і загроз».

  2. Виберіть «Параметри сканування».

  3. Виберіть «Повна перевірка» та нижче «Сканувати зараз». Цей процес краще запускати, коли вам не треба активно працювати за комп’ютером, наприклад увечері. Сканування займе якийсь час, що залежить від швидкості вашого пристрою, а також кількості файлів на комп’ютері.

  Увага! Якщо на вашому комп’ютері виявлені віруси, обов’язково зверніться за допомогою до ІТ-спеціаліста. «Самолікування» може бути шкідливим — ви ризикуєте втратити важливу інформацію.