Зв’язатись з фахівцями
Закрити
Зв’язатись з фахівцями
  Ми поважаємо Ваше право на захист персональних даних, тому вказана тут інформація буде використана нами виключно для розгляду та відповіді на Ваш запит. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам.
  Дякуємо!
  Ми отримали Вашого листа. Ознайомимося і відповімо як тільки дійдуть лапи!
  Сповістити про помилку
   Ми поважаємо Ваше право на захист персональних даних, тому вказана тут інформація буде використана нами виключно для розгляду та відповіді на Ваш запит. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам.
   Дякуємо!
   Ми отримали Вашого листа. Ознайомимося і відповімо як тільки дійдуть лапи!
   Усi сервicи
   services-image

   Twitter

   6 порад
   Двофакторна аутентифікація
   • Двофакторна аутентифікація
   • Фішинг
   • Відкриті сесії
   • Контроль додатків
   • Способи відновлення
   • Пароль до облікового запису

   Двофакторна аутентифікація

   Оновлено

   Двофакторна аутентифікація — додатковий рівень захисту для вашого облікового запису на випадок, якщо зловмисник якимось чином дізнається (підгляне, вгадає тощо) ваш пароль.

   Вона передбачає, що при вході в обліковий запис з нового пристрою та браузера Twitter, окрім пароля, вимагатиме додаткове підтвердження вашої ідентичності. Таким підтвердженням може бути sms з одноразовим кодом; додаток для смартфона (iOS або Android), який автоматично генеруватиме такі коди; один резервний код відновлення, який ви можете роздрукувати чи переписати в блокнот; фізичний ключ безпеки, який треба вставляти в USB-порт, наприклад, YubiKey.

   Якщо зловмисник знає ваш пароль, не маючи другого фактора (якогось із перерахованих вище), він не зможе зайти у ваш обліковий запис. І навпаки: маючи лише другий фактор, зловмисник не отримає доступу до вашого облікового запису, йому потрібно буде також дізнатись ваш пароль.

   Як налаштувати двофакторну аутентифікацію на Twitter?

   1. Клікніть на зображення профілю та в меню, що з’явиться, оберіть «Налаштування та конфіденційність». Також у налаштування можна потрапити за посиланням: https://twitter.com/settings/account.

   2. У вікні, що відкриється, вам потрібна вкладка «Профіль» (вона відкривається першою). У розділі «Безпека» знайдіть пункт «Підтвердження входу» та натисніть на кнопку «Налаштуйте підтвердження входу». У вікні з поясненням, як працює двофакторна аутентифікація, натисніть «Почати». Twitter надішле вам код на номер телефону, що прив’язаний до вашого акаунта. У наступному вікні введіть отриманий код.

   Двофакторну аутентифікацію увімкнуто! Тепер щоразу при вході з нового браузера вам треба буде вводити і пароль, і код із sms. Утім sms не є ані найзручнішим, ані найбезпечнішим способом отримувати другий фактор. Ось чому зараз ми розглянемо альтернативні способи.

   Генератор кодів Google — це додаток для смартфона (Android чи iOS), що генеруватиме коди другого фактору прямо на вашому телефоні, не потребуючи для цього з’єднання з мобільним оператором.

   1. Щоб генерувати коди за допомогою додатка на телефоні, спершу слід встановити додаток «Генератор кодів Google» на ваш смартфон: з Google Play для Android або з App Store для iOS.

   2. Після цього у вікні налаштування двофакторної аутентифікації Twitter треба знайти пункт «Мобільний додаток безпеки» та натиснути «Налаштувати». У вікні, що з’явиться, натисніть кнопку «Почати». На екрані з’явиться QR-код. Відкрийте додаток «Google Authenticator» на своєму смартфоні та відскануйте QR-код. У додатку з’явиться рядок із назвою вашого облікового запису та кодом із шести цифр, який буде оновлюватись кожні 30 секунд. На екрані комп’ютера натисніть «Далі», а в новому вікні введіть шестизначний код з додатка та натисніть «Підтвердити».

   Готово! Тепер ви можете використовувати додаток на смартфоні для отримання другого фактора!

   Після цього слід неодмінно згенерувати резервний код відновлення.

   Увага! Якщо ви втратите телефон, на якому налаштований другий фактор (sms, генератор кодів тощо), та не маєте довірених пристроїв, резервні коди — це єдиний спосіб увійти у свій обліковий запис.

   Twitter уже мав вам запропонувати зберегти резервний код одразу після увімкнення двофакторної аутентифікації, але якщо ви його не зберегли, зараз це варто зробити.

   У вікні налаштування двофакторної аутентифікації знайдіть пункт «Код відновлення даних» та натисніть на кнопку «Отримати код відновлення даних». Після цього на екрані з’явиться код із 12 символів. Його можна використати один раз як другий фактор для входу у свій обліковий запис. Після того, як ви використали код, він стає неактивним. У будь-який момент ви можете згенерувати новий код, при цьому старий код стає неактивним. Код можна роздрукувати або переписати та зберігати в надійному місці.

   Отже, тепер щоразу при вході в обліковий запис Twitter вам треба буде вводити і пароль, і другий фактор. За замовчуванням вам пропонуватиметься один спосіб (наприклад, sms із кодом), однак якщо цей спосіб вам зараз недоступний, ви можете натиснути на «Вибрати інший спосіб підтвердження» і обрати будь-який зі способів отримання другого фактора, який ви попередньо налаштували.

   • Браузерний
   • Windows
   • MacOS
   • Android
   • iOS
   services-image

   Twitter

   6 порад
   Пріоритетно
   Двофакторна аутентифікація

   Додатковий рівень захисту для вашого облікового запису на той випадок, якщо зловмисник дізнається ваш пароль.

   Пріоритетно
   Фішинг

   Фішинг – найпоширеніша атака на обліковий запис.

   Відкриті сесії

   Якщо ви закрили вкладку чи вікно браузера, це не означає, що ви вийшли зі свого облікового запису.

   Контроль додатків

   Додатки – це сторонні сервіси та програми, які мають певний доступ до вашого облікового запису.

   Способи відновлення

   Не дайте зловмиснику скористатись можливістю скинути пароль.

   Пароль до облікового запису

   Пароль – це найперший рівень захисту вашого облікового запису.

   Захистіть пристрої

   Незахищені пристрої - шлях до втрати всього
   services-image
   Windows
   7 порад
   services-image
   MacOS
   6 порад
   services-image
   Android
   8 порад
   services-image
   iOS
   6 порад

   Ваш особистий гід по безпеці та цифровій свободі

   «Лабораторія цифрової безпеки» — українська громадська організація, що допомагає журналістам, громадським активістам та правозахисникам вирішувати проблеми цифрової безпеки.
   Зв’язатись з фахівцями