Сповістити про помилку
[contact-form-7 id="969" title="Сповістити про помилку"]
Ми поважаємо Ваше право на захист персональних даних, тому вказана тут інформація буде використана нами виключно для розгляду та відповіді на Ваш запит. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам.
Дякуємо!
Ми отримали Вашого листа. Ознайомимося і відповімо як тільки дійдуть лапи!

“Порушення правил фейсбука”

Facebook
Оновлено

Масовий фішинг публічних сторінок у фб.

Зловмисники масово тегають різні акаунти та сторінки з повідомленням, що їхні сторінки деактивують протягом 24 годин за порушення та пропонують оскаржити рішення за фішинговим посиланням, яке переводить на нібито фейсбук, куди (і чого б це?) знову потрібно залогінитись.

Це досить популярна схема у фейсбуці та інстаграмі. Минулого року ми писали про це, коли зламали сторінку Уляни Супрун, а ще раніше так намагалися зламати Таблеточки.

Тоді це виглядало трохи інакше, адже шахраї постійно змінюють схеми. Робили репости, називалися інакше, але суть одна – налякати користувачів та змусити їх швидко перейти за посиланням та віддати свій пароль для входу у фб.

А тому якщо вам прийде схоже повідомлення, репост чи тег про порушення – не переходьте за посиланням і не вводьте свої дані.

Насамперед, запам’ятайте, що:

Фейсбук ніколи не повідомляє про скарги, репорти і взагалі нічого через репости, теги або повідомлення. Деяку інформацію він видає поп-апами, деяку – сповіщеннями, деяку – надсилає на пошту.

Також у фб є Support Inbox, де можна переглянути усі ваші порушення або ваші репости. Для сторінок це – Settings –> Page Support Inbox. Для особистих аккаунтів – Help & Privacy –> Support Inbox.

Дивіться також

Усi фішинги