Зв’язатись з фахівцями
Закрити
Зв’язатись з фахівцями
  Ми поважаємо Ваше право на захист персональних даних, тому вказана тут інформація буде використана нами виключно для розгляду та відповіді на Ваш запит. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам.
  Дякуємо!
  Ми отримали Вашого листа. Ознайомимося і відповімо як тільки дійдуть лапи!

  Відкриті сесії

  Якщо ви закрили вкладку чи вікно браузера, це не означає, що ви вийшли зі свого облікового запису. Будь-хто, хто сяде після вас за комп’ютер, зможе зайти у ваш обліковий запис Facebook, почитати переписку чи написати від вашого імені. Особливо ризиковано, якщо це чужий комп’ютер.

  Тому якщо цей комп’ютер використовує ще хтось, крім вас, після завершення роботи варто виходити зі свого облікового запису.

  Як вийти з облікового запису?

  Для цього у вікні Facebook натисніть на чорну стрілочку у верхньому правому куті, а в меню, що з’явиться, оберіть «Вийти».

  Також Facebook дає змогу дистанційно вийти з інших пристроїв, на яких ви зайшли у свій обліковий запис.

  1. У вікні Facebook натисніть чорну стрілочку у правому верхньому куті, а в меню, що з’явиться, оберіть «Налаштування та конфіденційність» >> «Налаштування».

  2. На сторінці, яка відкриється, оберіть вкладку «Безпека й авторизація». У ній знайдіть розділ «Where You’re Logged In». Там можна побачити всі пристрої, на яких ви залогінені, а при натисканні на три вертикальні крапки — дистанційно вийти з облікового запису на тому пристрої.

  Також це можна зробити за посиланням.