Зв’язатись з фахівцями
Закрити
Зв’язатись з фахівцями
  Ми поважаємо Ваше право на захист персональних даних, тому вказана тут інформація буде використана нами виключно для розгляду та відповіді на Ваш запит. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам.
  Дякуємо!
  Ми отримали Вашого листа. Ознайомимося і відповімо як тільки дійдуть лапи!

  Touch ID

  Touch ID — це спосіб розблокування екрана за допомогою відбитка пальця. При цьому на телефоні має бути налаштований код доступу, який треба буде вводити, наприклад, після перезавантаження телефона.

  Використання відбитка пальця може мати свої переваги: наприклад, вам треба буде набагато рідше вводити свій пароль у публічних місцях, де його можуть підгледіти інші люди або записати відеокамери. Також ви можете встановити довший код допуску, бо вам не доведеться його часто вводити — замість цього ви будете використовувати відбиток пальця. Однак це дуже залежить від вашої моделі ризиків. Оцініть, наскільки реальною є загроза, що ваш опонент може силою прикласти заблокований телефон до вашого пальця.

  Як налаштувати Touch ID?

  1. Відкрийте меню Параметри.

  2. Прогорніть вниз, знайдіть та натисніть Touch ID і код допуску. iOS попросить вас ввести ваш код допуску.

  3. Натисніть Додати відбиток. Стежте за вказівками на екрані та прикладайте палець до сенсора.

  Після успішного додавання відбитків одного пальця рекомендуємо додати ще один, на випадок, якщо ви поріжете або якось інакше травмуєте палець тощо.