Зв’язатись з фахівцями
Закрити
Зв’язатись з фахівцями
  Ми поважаємо Ваше право на захист персональних даних, тому вказана тут інформація буде використана нами виключно для розгляду та відповіді на Ваш запит. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам.
  Дякуємо!
  Ми отримали Вашого листа. Ознайомимося і відповімо як тільки дійдуть лапи!

  Сповіщення про вхід

  Щоразу, як хтось заходить у ваш обліковий запис із незвичного місця (інший браузер, інший комп’ютер, інше географічне розташування тощо), Facebook може надсилати вам повідомлення. Якщо ви отримали таке сповіщення, але не логінились у свій обліковий запис із нового місця, значить, хтось має доступ до вашого облікового запису.

  Як увімкнути сповіщення про вхід?

  1. У вікні Facebook натисніть чорну стрілочку у правому верхньому куті, а в меню, що з’явиться, оберіть «Налаштування та конфіденційність» >> «Налаштування».

  2. На сторінці, яка відкриється, оберіть вкладку «Безпека й авторизація». Та прогортайте сторінку вниз, поки не побачите напис «Отримувати попередження про невідомі входи до облікового запису».

  3. Натисніть на кнопку «Редагувати». У меню, що відкриється, оберіть бажаний спосіб отримання сповіщень та натисніть «Зберегти зміни».

  Також це можна зробити за посиланням.