Зв’язатись з фахівцями
Закрити
Зв’язатись з фахівцями
  Ми поважаємо Ваше право на захист персональних даних, тому вказана тут інформація буде використана нами виключно для розгляду та відповіді на Ваш запит. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам.
  Дякуємо!
  Ми отримали Вашого листа. Ознайомимося і відповімо як тільки дійдуть лапи!

  Резервні копії бесід

  Viber – це месенджер із наскрізним шифруванням. Це означає, що сам WhatsApp не бачить змісту вашої бесіди із співрозмовником, тому історія бесід також не зберігається на серверах Viber.

  Для того, щоб при початку роботи на новому пристрої ви могли відновити свою історію бесід із контактами, Viber пропонує вам зберігати історію бесід у хмарному сховищі – на Google Диску, якщо у вас Android, або на iCloud, якщо у вас iPhone.

  Важливо розуміти, що там ці бесіди зберігаються в незашифрованому вигляді, і той, хто має змогу одночасно зайти у ваш обліковий запис Viber і Google/iCloud, зможе відновити історію ваших бесід.

  Подивитись налаштування резервного копіювання бесід можна в мобільному додатку. Спершу слід натиснути на вертикальні три лінії в куті додатка, а потім обрати пункт “Параметри > Обліковий запис > Резервна копія Viber”.

  Якщо ви хочете вимкнути збереження резервних копій бесід на Google Диск або iCloud, слід обрати пункт “Резервувати на Google Диск/iCloud” та встановити опцію “Ніколи”.