Зв’язатись з фахівцями
Закрити
Зв’язатись з фахівцями
  Ми поважаємо Ваше право на захист персональних даних, тому вказана тут інформація буде використана нами виключно для розгляду та відповіді на Ваш запит. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам.
  Дякуємо!
  Ми отримали Вашого листа. Ознайомимося і відповімо як тільки дійдуть лапи!

  Резервні копії бесід

  WhatsApp — це месенджер із наскрізним шифруванням. Це означає, що сам WhatsApp не бачить змісту вашої бесіди зі співрозмовником, тому історія бесід також не зберігається на серверах WhatsApp.

  Але якщо ви налаштовуєте свій обліковий запис WhatsApp на новому мобільному пристрої (наприклад, купили новий телефон), то ймовірно, ви захочете відновити історію ваших переписок. Для цього WhatsApp пропонує вам зберігати історію бесід у хмарному сховищі — на Google-диску, якщо у вас Android, або на iCloud, якщо у вас iPhone, звідки їх можна легко відновити на новому пристрої.

  Важливо розуміти, що там ці бесіди зберігаються в незашифрованому вигляді, і якщо зловмисник має змогу одночасно зайти у ваш обліковий запис WhatsApp і Google/iCloud, він зможе відновити історію ваших бесід. Вам варто оцінити, що для вас важливіше: зручність (мати змогу відновити історію переписок) чи конфіденційність (ніхто не може отримати доступ до вашої історії переписок, якщо він не має фізичного доступу до телефону).

  Як подивитись налаштування резервного копіювання бесід WhatsApp?